Wesoły Dzień Dziecka” Warszawa 2018

W dniach 07.06-10.06.2018 odbył się „Wesoły Dzień Dziecka” Warszawa 2018 .

Po raz kolejny spędziliśmy 4 dni pełne atrakcji. Wszyscy dotarli do 1 Warszawskiej Brygady Pancernej na czas .Brygada od razu przygotowała dla nas atrakcje pokaz statyczny sprzętu będącego na wyposażeniu jednostki oraz ognisko z umilającym nam czas panem grającym na akordeonie. Zwiedzanie stolicy rozpoczęliśmy od Dowództwa Garnizonu Warszawa dzięki uprzejmości Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zwiedziliśmy Salę Tradycji gdzie również spotkał się z nami Dowódca Garnizonu Warszawa gen. bryg. Robert Głąb. Następnie udaliśmy się pod Grób Nieznanego Żołnierza na zmianę warty. Kolejne spotkanie to wspólny obiad z Dowódcą 1 Warszawskiej Brygady Pancernej gen. bryg. Janem Rydzem. Była również chwila odpoczynku dla mam, a dzieci udały się do Klubu Kościuszkowca 1 BPanc. na seans filmowy. Po kolacji wyruszyliśmy ponownie do Warszawy do Multimedialnego Parku Fontann na wspaniały pokaz. Wracając pojechaliśmy pod PGE Narodowy.
Na zaproszenie naszego sponsora Firmy Raytheon we współpracy z Firmą Solski większą część 3 dnia spędziliśmy w Centrum Nauki Kopernik gdzie również zjedliśmy obiad z przedstawicielami Firmy Raytheon. Starsze dzieci uczestniczyły w minilabach Error w laboratorium robotycznym.
Następnie odbyła się przejażdżka po Warszawie czerwonym Brytyjskim autobusem. 
Po kolacji dzieciaki udały się tradycyjnie do Aquaparku Wesolandia. 
„Wesoły Dzień Dziecka „  Warszawa 2018 zakończyliśmy z  uśmiechamì na twarzach .

Dziękujemy za pomoc i wsparcie  1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej, Dowodztwu Generalnemu Rodzajów Sił Zbrojnych, naszemu sponsorowi FirmieRaytheon, Firmie Solski oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w realizacji tego przedsięwzięcia w większym lub mniejszym stopniu. 
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom .