Letni wyjazd warsztatowy

Mamy dla Was wyjątkowe zaproszenie. Wraz z „Fundacją Dorastaj z nami” oraz Fundacją „Solidarni” organizujemy letni wyjazd warsztatowy dla dzieci oraz ich opiekunów. Dlatego kierujemy do Was następującą ofertę:

Kiedy?

8-14 lipca 2018

Gdzie?

Hotel Star – Dadaj koło Ramsowa, 30 km od Olsztyna, w otoczeniu lasów, nad brzegiem jeziora Dadaj

Kto może z nami pojechać?

Zapraszamy dzieci w wieku 7-16 lat wraz z jednym opiekunem. Wyjazd zaplanowany jest jako warsztaty integracyjno-rozwojowe – dlatego szczególnie mocno zapraszamy rodziców, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rodzicielskie, poprawić relacje z własnymi dziećmi, dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i swoich możliwościach. Jedynym warunkiem jest to, że z każdej rodziny może pojechać tylko jeden rodzic/opiekun.

Co oferujemy w trakcie?

Przede wszystkim chcemy spędzić miło czas i dobrze się bawić. Planujemy zorganizować cykl warsztatów i inspirujących spotkań dla rodziców o tematyce wychowawczej, a dla dzieci masę atrakcji sportowych, naukowych, artystycznych, m.in. survival, manewry wojskowe, fitboxing, gry i zabawy, dyskoteki, karaoke, ognisko.
Na dobry początek zorganizujemy zajęcia teambuldingowe, które wszystkim dodadzą energii i pozwolą poznać się wzajemnie.
Jednodniowe zwiedzanie okolicy i ciekawostek turystycznych będzie dodatkową atrakcją.
Otoczenie, w którym się zatrzymamy idealnie nadaje się do realizowania wszelkich pasji sportowych lub spokojnego relaksu w ciszy.
W Państwa zakresie zostanie tylko dotarcie na miejsce na własny koszt.

Jak się zapisać?

ZAPISY PRZYJMUJE Monika Nosek nr.tel.664 493 519 Decydujemy kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona – dlatego prosimy o szybkie podejmowanie decyzji.